Ücretsiz Instagram Video İndir

Ücretsiz Instagram Video İndir

Ortalama: 5/5 928 Değerlendirme
YORUM YAP
Puanlayın
 • Altan Avcı
  1 saat önce

  Her yerde aradığım gerçekten çalışan İnstagram video indir hizmetine sizden destek buldum. Sağ olun var olun.

 • Aydın İnan
  3 saat önce

  İnstagram video indir işlemi için farklı sitelerden hizmet satın aldım fakat sonuç hüsran oldu. Sizi de denemek istedim ve yardımlarınız sayesinde artık videoları indirebiliyorum.

 • Hakan Sapan
  5 saat önce

  İnstagram video indir hizmetinizi alarak sizinle çalışmanın ne kadar doğru bir tercih olduğunu anladım. Teşekkür ederim.

 • Leyla Özdemir
  6 saat önce

  Çok ama çook teşekkür ederim. Kaç site dolaştım sizin sayenizde İnstagram video indir işlemini yaptım. Emeğinize sağlık.

 • Zeki Değirmenci
  6 saat önce

  Sayısız farklı program denedim sizin İnstagram video indir hizmetiniz sayesinde tek seferde yaptım

 • Şenol Kuşçuoğlu
  11 saat önce

  Fenomenlerin videolarını İnstagram video indir hizmetinizi kullanarak kaydedebiliyorum. Hizmetleriniz tek kelime ile harika.

 • Bekir Turan
  12 saat önce

  Arkadaşım sayesinde İnstagram video indir hizmetini aldım. Siteden memnun kaldım ve diğer hizmetlerinizi de kullanacağım.

 • Seval Akhan
  12 saat önce

  Çocuklarımın sevdiği kısa videoları İnstagram video indir hizmetiniz sayesinde cep telefonuma indirdim. İstedikleri her an izleyerek keyifli vakit geçiriyorlar.

 • Murat Eren
  13 saat önce

  Diğer hizmetleriniz gibi İnstagram video indir hizmeti sayesinde yeni bir özellik keşfettim. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

 • Julide Sever
  17 saat önce

  İnstagram video indir hizmetiniz sayesinde reklamsız sorunsuz hızlı şekilde videoları indirebiliyorum. Teşekkür ederim.

 • Habibe Güleç
  20 saat önce

  Bir sürü farklı site denedim. İnstagram video indir hizmetinizi alarak zaman kaybından kurtuldum. c

 • Büşra Kara
  23 saat önce

  Şans eseri karşılaştığım İnstagram video indir hizmetinizi güvenmeyerek de olsa kullanmak istedim. İşlem tamamlanana kadar verdiğiniz destek için teşekkür ederim.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Gönderdiğimiz Tüm Takipçiler Gerçek Ve Organiktir.

Ödeme Alt Yapımızda PayTR Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.

Kesinlikle hayr.Türk Takipci, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir.

Türk Takipci, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi madur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek saglanacaktır.

3D Secure Güvenilir Ödeme Alt Yapısı Mevcuttur.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir.
Ücretsiz Instagram Video İndir

Merak Edilenler

Instagram çok sık kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında geliyor. Bu uygulama sayesinde farklı videoları paylaşmak, bunlara erişim sağlamak ve fotoğraf paylaşımı yapmak mümkün hale gelmiştir. Bu kadar yaygın olarak kullanılan uygulamada gördüğünüz içerikleri sevdikleriniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz. Kimi zaman bu bir video olabilir. Bazen ise fotoğraf olabilir. Bu tarz fotoğraf ve Instagram Video İzlenme sayısı yüksek olan videoları üzerinden paylaşmak oldukça kolaydır. Gönderi altında bulunan uçak ikonuna tıklayarak göndermek istediğiniz kişiye fotoğraf veya videoyu gönderebilirsiniz. Ayrıca hikayeler de bu şekilde gönderilebilir. Ancak Instagram kullanmayan kişilere bu şekilde gönderim yapmak mümkün değildir. Bu durumda Instagram video indir işlemleri gerçekleştirmeniz gerekebilir. İndirdiğiniz dosyaları dilediğiniz kişiye atmanız bu yolla mümkün olabilir. Peki Instagram videoları indirmeye izin veriyor mu? Yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Instagram Video İndirme Özelliği Var mı?

Instagram çok geniş bir platformdur. Burada milyonlarca içerik, video ve fotoğraf bulunmaktadır. Bir o kadar da kullanıcı vardır. Etkileşimin bu kadar fazla olduğu bir ortamda insanlar videoları birbiri ile paylaşmak isteyecektir. Bu videoları paylaşmak Instagram üzerinden oldukça kolaydır. Önceki başlıkta bahsettiğimiz şekilde istediğiniz kullanıcıya gönderim yapabilirsiniz. Ayrıca paylaşım esnasında Instagram kullanmayan kişilere de gönderim yapmanız mümkündür. Gönderinin sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyala adımını izlemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise bu bağlantıyı dilediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz. Ancak bir video çok hoşunuza gitti ve bunu cihazınıza indirmek, kaydetmek istiyorsanız durum biraz değişecektir. Instagram direkt olarak indirmeye izin vermemektedir. Instagram üzerinde indirme butonu bulunmuyor. Bu ise videoları indirmeyi Instagram uygulaması üzerinden yapmaya izin vermeyecektir. Instagram video indir seçeneği Instagram resmi uygulaması üzerinde bulunmamaktadır.

Instagram Video İndir İşlemi Mümkün mü?

Instagram üzerinden video indirememek bu videoların inmeyeceği anlamı taşımamaktadır. Birçok sosyal medya platformunda video indirmek mümkündür. Instagram’da da farklı uygulamalar üzerinden bu mümkün hale gelmiştir. Çeşitli aracı uygulamalar veya farklı web siteleri ile siz de kolayca indirme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir videoyu veya resmi kolaylıkla cihazınıza kaydedebilirsiniz. Yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Bu işlemleri sırasına uygun şekilde yaptığınızda videoları indirmek oldukça kolay tamamlanacaktır. Instagram video indir seçeneklerinden birisi web siteleri aracılığı ile indirme yapmaktır. Bu seçeneği sizler için adım adım aktarıyoruz. Adımları sırasıyla takip ederek istediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Instagram Video İndirme Nasıl Yapılır? (Adım adım)

Öncelikle videoyu indirmek için gereken temel şart hesabın gizli olmamasıdır. Eğer hesap gizli ise bu durumda indirme işlemi gerçekleşmez. İndirme yapabilmek için sırasıyla şu aşamaları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak bu tarz bir indirme sağlayan web sitelerinden birisine girmeniz gerekmektedir. Savefrom bu siteler içinde sık kullanılanlar arasında yer almaktadır.
 • Giriş yaptıktan sonra video indirme bölümüne geçebilirsiniz.
 • Bu aşamada sizden bir link isteyecektir. Linke ulaşmak için Instagram uygulamasına girmelisiniz.
 • 3 nokta tıklanarak buradan bağlantı kopyala seçeneği seçilmelidir. Bağlantı kopyalandıktan sonra az önce bahsettiğimiz sayfaya geri dönebilirsiniz.
 • Sonrasında uygun yere linki yapıştırmalısınız.
 • İndir seçeneğini tıkladıktan sonra kalite seçeneği belirecektir. Burada videonun inmesini istediğiniz kaliteyi belirlemeniz gerekiyor. Eğer video sisteme yüklenirken kalitesiz yüklenmiş ise bu durumda yapacak bir şey yoktur. Mevcut kalitenin en iyisinde indirmek için 720P seçeneğini tıklamalısınız.
 • Sonrasında ise cihazınıza indirme işlemi başlayacaktır. Videoya galerinizden ulaşabilirsiniz. İndirmeyi bilgisayar üzerinden yapıyorsanız indirilenler klasöründen ulaşmanız mümkündür.

Siz de bu adımları takip ederek kısa süre içinde video indirme işlemini başlatabilirsiniz. Tüm videolarınızı bu şekilde kolaylıkla cihaza kaydedebilirsiniz. Eğer tarayıcı ile indirmek size zahmetli geliyor ise bu durumda uygulamaları tercih edebilirsiniz. Uygulamalar kalıcı olarak telefonunuzda bulunacağı için yer kaplayacaktır. Ancak indirme işlemini çok hızlı bir şekilde yapmanıza imkân tanıyacaklardır.

Instagram Video İndir Uygulaması

Eğer Instagram video indir işlemi yapmak istiyorsanız bunu bir uygulama ile de yapabilirsiniz. Uygulamalar genel olarak web sitelerine göre daha kullanışlıdır. Ayrıca birçok web sitesinin uygulaması da mevcuttur. Bu uygulamalar aracılığı ile saniyeler içinde indirme yapabilirsiniz. Uygulamalar genel olarak kopyalanan linkteki videoyu otomatik çekmektedir. Bu ise hızlı bir şekilde indirme yapmanıza olanak tanır. Ayrıca linki herhangi bir yere yapıştırmanıza da gerek yoktur. Uygulama otomatik olarak indirme yapar. Bu ise zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi mümkün hale getirecektir. Siz de böyle uygulamaları tercih ederek çok hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

Instagram Video İndir Uygulamaları Kaliteyi Düşürüyor mu?

Instagram video indir uygulamalarını kullanacak olanların aklında farklı soru işaretleri olabilir. Bunlardan birisi de kalitedir. Videoların kalitesinde düşüş yaşanması istenmeyen bir sonuçtur. Bunu engellemek ise kullanılan uygulamayı iyi seçmek ile mümkün olmaktadır. Genel olarak video indirme işlemi yapan uygulamalarda kalite düşüklüğü yaşanmaz. Eğer indirdiğiniz videonun kalitesi düşükse bunun temel sebebi Instagram platformuna o şekilde yüklenmiş olmasıdır. Bu yüzden kalite düşük olabilir. Ancak indirme yapacağınız sırada herhangi bir kısıtlama veya kalite bozulması yaşanmaz. Sadece bazı Premium özellikli uygulamalar eğer satın alma yapmazsanız indirmeyi kalitesiz yapabilir.

Bu uygulamalardansa ücretsizleri kullanarak bahsedilen sorundan kurtulabilirsiniz. Son derece kaliteli ve 1080P çözünürlükte videoları cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bahsedeceğimiz uygulama ile indirme adımlarını takip ederek internete bağlı olduğunuz her yerden kolaylıkla video indirmesi yapabilirsiniz. Bu videoları farklı platformlarda paylaşabilirsiniz. Ayrıca depolayabilirsiniz.

Instagram Video İndir Uygulaması ile İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram video indir uygulaması uygulama marketlerinde mevcuttur. Instagram İçin Video İndirici uygulaması bunlardan birisidir. Uygulama ile indirme aşamalarını ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak uygulamayı marketten indirin ve kurulumunu gerçekleştirin.
 • Sonrasında ise ikinci aşama olarak uygulamayı açın ve indirme bölümüne gelin.
 • Bu şekilde uygulamayı açık bıraktıktan sonra Instagram uygulamanıza geçiş yapın.
 • Öncelikle indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalamanız gerekmektedir.
 • Bulduğunuz ve indirmek istediğiniz içeriğin sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıklayın.
 • Bağlantıyı kopyala seçeneğini tıklayın.
 • Kopyaladığınız linki uygulama içinde uygun alana yapıştırın.
 • İndir komutu ile işlemi başlatabilirsiniz.
 • Bazı uygulamalarda link yapıştırmaya gerek kalmamaktadır. Instagram üzerinden kopyaladığınızda otomatik olarak indirme bildirimi gelmektedir. Kabul etmeniz halinde indirme başlar.

Siz de bu aşamaları takip ederek mobil cihazınıza kurulum yapabilirsiniz. Dakikalar içinde Instagram üzerinden videolar indirmeye başlayabilirsiniz.

Instagram Video İndirme Uygulaması Güvenli mi?

Çoğu uygulama giriş yapmayı gerektirmez. Kullanıcı bilgilerinizi istemeyen bu uygulamalar yeterince güvenlidir. Algoritma olarak web siteleri ile ortaklaşa çalışırlar. Sadece burada önemli olan nokta videonun otomatik indirilmesidir. Linki kopyaladığınız an uygulama indirme izni isteyecektir. Sonrasında ise indirme işlemi yapacaktır. Siz de bahsettiğimiz aşamaları takip ederek güvenli bir şekilde video indirme işlemi yapabilirsiniz. Videolar cihazınızın depolama alanına kaydedilecektir. Uygulama ayarlarından kayıt klasörünü ve alanını değişebilirsiniz.

Dilerseniz inen tüm videoları hafıza kartına kaydedebilirsiniz. Instagram video indir uygulamaları ile tüm bunları saniyeler içinde yapabilirsiniz. Zamandan tasarruf etmek ve hızlı bir şekilde indirme yapmak için siz de bu yolları tercih etmelisiniz. Hem güvenli hem de sorunsuz olan bu yolla ile videolar hızlıca iner. Sonucunda ise sizlere bu videoları saklamak ve paylaşmak kalır. Depolama alanınızda bu videoları güvenli şekilde saklamanız mümkündür.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabnıza gerçek takipçi ihtiyac gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.