Ücretsiz Instagram Fotoğraf İndir

Ücretsiz Instagram Fotoğraf İndir

Ortalama: 5/5 1188 Değerlendirme
YORUM YAP
Puanlayın
 • Sezer Akın
  2 saat önce

  Hizmetinizi aldım ve geniş çaplı yardımlarınız için teşekkür ederim. Harika bir site yapmışsınız.

 • Pınar Şen
  3 saat önce

  : İnstagram fotoğraf indir hizmetiniz sayesinde telefonumdan silinen fotoğraflarıma tekrar kavuştum. Çok ama çok teşekkür ederim.

 • Aysel Yağmur
  4 saat önce

  İnstagram fotoğraf indir hizmetinizi kullandım. Yardımlarınız için teşekkür etmek istedim.

 • Onur Kuşçu
  7 saat önce

  İnstagram fotoğraf indir hizmetinizi aldım. Hizmet yanında ilginiz ve alakanız için de teşekkür ederim.

 • Sait Çetin
  7 saat önce

  Hizmetiniz ve saygılı tutumunuz için yorum yazarak destek olmak istedim. İnstagram fotoğraf indir hizmetinizi aldım. Teşekkür etmek istedim.

 • Buket Budak
  13 saat önce

  Arkadaşımın tavsiyesi üzerine İnstagram fotoğraf indir hizmeti aldım. Memnuniyetimi bildirmek istedim. Teşekkürler.

 • Hacı Yılmaz
  16 saat önce

  Sizi herkese tavsiye ediyorum. Söylediğiniz gibi İnstagram fotoğraf indir adımlarını yaptım. Emeğinize sağlık.

 • Furkan Boz
  19 saat önce

  İnstagram fotoğraf indir hizmetiniz sayesinde giriş yapamadığım hesabımda ki fotoğraflarımı kurtardım. Herkese tavsiye ediyorum.

 • Melisa Can
  19 saat önce

  Bu zamana kadar aldığım her hizmet gibi İnstagram fotoğraf indir hizmetiniz de sorunsuz çalışıyor. İyi ki var bu site.

 • Merve Taşçı
  22 saat önce

  Sitenizle tanışmamı sağlayan İnstagram fotoğraf indir hizmetiniz sayesinde kaliteli fotoğraflar artık cebimde. Teşekkür ederim.

 • Cemali Ömer
  23 saat önce

  İlk etapta güvenmeyerek girdiğim sitenizden İnstagram fotoğraf indir hizmetinizi aldım. Artık gözüm kapalı diğer hizmetleri satın alıyorum.

 • Dilara Kaya
  23 saat önce

  Size ne kadar teşekkür etsem az. Bütün hizmetleriniz gibi İnstagram fotoğraf indir hizmeti harika.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Gönderdiğimiz Tüm Takipçiler Gerçek Ve Organiktir.

Ödeme Alt Yapımızda PayTR Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.

Kesinlikle hayr.Türk Takipci, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir.

Türk Takipci, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi madur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek saglanacaktır.

3D Secure Güvenilir Ödeme Alt Yapısı Mevcuttur.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir.
Ücretsiz Instagram Fotoğraf İndir

Merak Edilenler

Sosyal medya günümüzde çok sık kullanılmaktadır. Birçok farklı platformda insanlar paylaşım yapmakta ve birbirleri ile etkileşime girmektedir. Bu ise uygulamalar üzerinde yapılan paylaşımların artmasını sağlamaktadır. Bu kadar çok paylaşımın içinde kimi zaman bir tanesi ilginizi çekebilir. İlginizi çekmekten de öteye geçerek saklamanız gereken bir içerik haline gelebilir. Peki bu durumda indirme yapmanız mümkün mü? Özellikle Instagram üzerinde sürekli olarak fotoğraf ve video paylaşımı yapılmaktadır. Bu fotoğrafları cihazınıza indirmek istemez misiniz? Beğendiğiniz fotoğrafı kaydetmek ve Instagram fotoğraf indirme işlemi yapmak sonrasında ise bunları değerlendirmek herkesin istediği bir şeydir. Bazı metotlar ile fotoğrafları kaydetmek mümkündür. Siz de bahsedeceğimiz adımları takip ederek uygulama üzerinde yer alan fotoğrafları indirebilirsiniz. Bunları galerinizde saklayabilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirmeye İzin Veriyor mu?

Instagram fotoğraf indirme resmi uygulama üzerinden mümkün değildir. Uygulama fotoğraf indirmeye müsaade etmemektedir. Ancak farklı yöntemler ve uygulamalar ile fotoğraf indirme işlemi yapabilirsiniz. Bu sayede kısa süre içinde fotoğraflarınızı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Sizin için bu yöntemleri detaylı şekilde açıklayacağız. Uygulama kullanarak veya farklı yöntemler kullanarak fotoğrafları nasıl kaydedebileceğinizden bahsedeceğiz. Bu yolları uygulayarak siz de indirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Alarak Instagram Fotoğraf İndirme

Öncelikle en basit ve hızlı yöntem ekran görüntüsü metodudur. Ekran görüntüsü alarak tüm fotoğrafları cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu yöntem ile fotoğrafları cihazınıza indirmek için sırasıyla şu adımları izlemeniz gerekiyor:

 • Cihazınızdan Instagram uygulamasını açın.
 • Kaydetmek istediğiniz fotoğrafı açın.
 • Buradan cihazınızın bildirim çubuğunu kaydırın.
 • Bildirim çubuğundaki ekran alıntısı işaretini tıklayın. Bu bazı cihazlarda olmayabilir. Bildirim çubuğu yerine tuş kombinasyonu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz. Genel olarak ses kısma ve güç tuşu bu kombinasyonu sağlar.
 • İşlemleri tamamladıktan sonra kaydedilen fotoğrafın kenarlarını kesin.
 • Fotoğraf kaydetme işleminiz tamamlanmıştır.

Ekran görüntüsü alarak bu şekilde fotoğrafı cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ancak ekran görüntüsü yöntemi ile kalitenin düşebileceğini unutmamak gerekiyor.

Instagram Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Ekran görüntüsü ile Instagram fotoğraf indirme işlemi yapmak istemiyorsanız farklı bazı siteler ve uygulamalar ile de bunu yapabilirsiniz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında sizlere nasıl yapacağınız hakkında detaylar vereceğiz. Adım adım nasıl yapılacağını takip edebilirsiniz. Bu sayede fotoğrafları bozulma olmadan cihaza kaydedebilirsiniz. Toplu indirme yapmak da mümkün. Özellikle tek bir gönderi üzerinden paylaşılan farklı görseller tek tıkla indirilebilmektedir. Tüm bunları yapabilmek için bazı uygulamalara ve aracı sitelere ihtiyaç vardır. Siz de aracı siteler ve uygulamalar yardımıyla kolay bir şekilde indirme işlemi yapabilirsiniz. İndirilen dosya normal indirme klasörünüze gelecektir. Bu dosyayı dilediğiniz klasöre taşıyarak kullanabilirsiniz.

Web Tarayıcısı ile Instagram Fotoğraf İndirme

Eğer indirme işlemini web tarayıcınız üzerinden yapmak istiyorsanız izlemeniz gereken adımlar oldukça basittir. Anlatacağımız yöntem ile kısa süre içinde Instagram fotoğraf indirme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de hemen fotoğrafları indirmek istiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Instagram üzerinden fotoğraf indirmeye yarayan web sitelerinden birisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Savefrom.net ve Instatakipçi bu sitelerden sadece birkaçıdır.
 • Bu sitelere girdikten sonra sizden kullanıcı adı veya bağlantı linki istenecektir.
 • Kullanıcı adına gönderinin sahibinin profiline girerek ulaşabilirsiniz. Eksiksiz şekilde bu ismi almanız gönderileri kolayca alabilmeniz için önemlidir. Özellikle toplu indirme yapacaksanız bu yöntem oldukça faydalıdır. Eğer tek bir fotoğraf indirecekseniz bağlantı kopyalamanız gerekir. Gönderinin sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyalayabilirsiniz.
 • Az önce bahsettiğimiz ekrana gelerek buraya bağlantıyı yapıştırmalısınız.
 • Bu işlemin ardından indir butonuna tıklamanız gerekiyor.
 • Tüm bunları yaptıktan sonra indirme işlemi için görseller karşınıza çıkacaktır.
 • Bu görsellerden dilediğinizi üzerine tıklayarak indirebilirsiniz.
 • İnen fotoğrafa internet tarayıcınızın indirilenler klasöründen ulaşabilirsiniz.

Siz de bu adımları takip ederek kısa sürede fotoğraf indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Zorlanmadan indirme yapabilmek için web tarayıcınızdan yardım alabilirsiniz. Ekran görüntüsüne göre daha kaliteli ve orijinal kayıt yapmak bu sayede mümkündür.

Uygulama ile Instagram Fotoğraf İndirme

Eğer web tarayıcısı ile indirme yapmak istemiyorsanız bu durumda telefona özel uygulamaları deneyebilirsiniz. Uygulama marketlerinde birçok farklı fotoğraf indirme uygulaması mevcuttur. Bu uygulamalardan dilediğinizi seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz. İndirme işleminde bahsedeceğimiz adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak bu işlemi yapabilecek uygulamaları indirmeniz gerekmektedir.
 • Sonrasında eğer uygulama kullanıcı adı ve şifre istiyorsa giriş yapmalısınız.
 • Eğer kullanıcı adı ve şifre istenmiyor ise direkt bağlantı linkini kopyalayarak web tarayıcısında olduğu gibi indirme yapabilirsiniz.
 • Giriş yapmanız istendiyse giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ara yüzü kullanmaya başlamalısınız. Bu ara yüz normal Instagram ile aynıdır.
 • Bu ara yüz aracılığıyla indirmek istediğiniz hikâyenin sahibi olan hesaba ulaşın.
 • Sonrasında ise Instagram fotoğraf indirme işlemine başlamak için istediğiniz hikâyeyi seçin.
 • Bu işlemin ardından saniyeler içerisinde Instagram Video İndirme veya Fotoğraf İndirme işlemi başlayacaktır.
 • Telefonun galerisine girerek direkt olarak bu inen dosyaya ulaşabilirsiniz.

Siz de bu adımları takip ederek internet üzerinden bir uygulama kurma sayesinde kolayca indirme yapabilirsiniz. Görüntülerin pikseli bozulmadan indirme yapabilirsiniz. Kaliteli ve HD görüntüleri cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Uygulamaları Güvenli mi?

Instagram fotoğraf indirme uygulaması eğer şifrenizi istemiyorsa güvenlidir. Şifre isteyen uygulamalarda ise genel sorun şifrenin depolanmasında çıkmaktadır. Eğer bu şifreler düzgün yerlerde saklanmaz ise hesabınız çalınabilir. Ayrıca şifre isteyen bazı siteler hesabınızı kullanmaktadır. Bu ise hesabınızın sizden habersiz beğeni ve takip yapmasına yol açar. Bahsi geçen durumu yaşamamak adına güvenlik önlemleri yüksek ve şifre istemeyen siteleri tercih edebilirsiniz. Genel anlam itibariyle bu uygulamalar günceldir. Ancak siz yine de uygulama yorumlarını okuyun. Bu yorumlardan yola çıkarak seçim yapın. Ancak bu sayede güvenli bir uygulama indirebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Esnasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Instagram fotoğraf indirme işlemi yaparken bazı önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Bu hesap güvenliği için oldukça önemlidir. Siz de şimdi bahsedeceğimiz önemli noktalara ve detaylara özen gösterirseniz hesap güvenliğinizi sağlayarak indirme yapabilirsiniz.

 • Öncelikle şifre istemeyen uygulamaları tercih etmelisiniz. Şifre olmadan da fotoğraf indirme yapılabilmektedir.
 • Diğer önemli nokta eğer şifre verecekseniz bu durumda şifrenizi düzgün saklayabilecek bir uygulama seçmelisiniz. Buna ise uygulama yapımcısını inceleyerek karar verebilirsiniz.
 • Web sitesi üzerinden fotoğraf indirme yapacaksanız bu durumda web sitesinin SSL sertifikası olmasına özen gösterin. Bu sayede hesabınızı koruyabilirsiniz.
 • Son olarak eğer indirme işlemi esnasında sizi başka sayfalara yönlendiren bir web sitesi ile karşılaştıysanız ana sayfadan çıkmamaya özen gösterin. Bu sayede daha hızlı bir şekilde indirme yapabilirsiniz.

Siz de bu detaylara dikkat ederek fotoğraf indirebilirsiniz.

Instagram Fotoğraf İndirme Gerekli mi?

Eğer Instagram üzerinde gördüğünüz fotoğrafları cihazınıza kaydetmek ve bunu yaparken fotoğrafların kalitesini korumak istiyorsanız gereklidir. Ancak bu uygulamalar ve web siteleri ile kaliteden ödün vermeden indirme işlemi yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alarak veya farklı şekillerde indirmeye çalışarak düzgün görüntü alamazsınız. Bu yüzden mutlaka uygulamaları tercih etmelisiniz. Belirttiğimiz özel noktalara dikkat ederek hesabınızı güvene alabilir, sonrasında fotoğraf indirme işlemlerine başlayabilirsiniz. Fotoğraf indirme işlemleri genel olarak çok hızlı tamamlanmaktadır. Özellikle toplu indirmelerde bu oldukça önemlidir.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabnıza gerçek takipçi ihtiyac gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.