Ücretsiz Instagram İzlenme Hilesi

Ücretsiz Instagram İzlenme Hilesi

Ortalama: 5/5 1120 Değerlendirme
Maks 1000
YORUM YAP
Puanlayın
 • Sude Kutluhan
  6 saat önce

  İzlenme hilesini kullandım ama izlenme sayısı biraz geç artıyor. Bir yerde hata mı yaptım bilemedim.

 • Engin Ertufan
  9 saat önce

  İnstagram sayfamı tanıtmak ve izlenme sayımı arttırmanın yollarını ararken size denk geldim. Hizmetinizi kullandım. Teşekkür ederim.

 • Rüveyda Bekir
  9 saat önce

  Sizden aldığım hizmet sayenizde 100 izlenme sayılarından 1K izlenme sayılarına çıktım.

 • Dilan Adıgüzel
  13 saat önce

  İnstagram izlenme sayısının gerçekten arttırılabildiğini düşünmüyordum. Arkadaşım sizi tavsiye etti denedim cidden işe yarıyormuş.

 • Sahra Bingöl
  13 saat önce

  Kaliteli bir firma olarak çalıştığınız belli. Verdiğiniz hizmetlerin bir çoğunu kullandım. Hepsi aktif olarak çalışıyor.

 • Caner Kaya
  14 saat önce

  Sisteminiz harika hızlı çalışıyor. İzlenme sayım ciddi derece de yükseldi. Tabii sizin emeğiniz sayesinde.

 • Zeynep Ekinci
  15 saat önce

  Sevdiğim ve tek kullandığım sosyal medya hesabı İnstagram da izlenme sayımı arttırmak için sizden yardım aldım. Teşekkür ederim

 • Enes Yavuz
  17 saat önce

  İnstagram izlenme hilesini kullanmaya başladığımdan beri müthiş sayıda izlenme sayılarına ulaşıyorum. Süper bir hizmet.

 • Özge Vataner
  19 saat önce

  Diğer sitelerden de daha önce izlenme hilesini kullanmıştım. Fakat sizin ki kadar kaliteli ve kolay şekilde kullanmamıştım.

 • Funda Oruç
  20 saat önce

  İnstagram izlenme hilesini kullanmak için emin değildim fakat yorumlardan sonra kullanmaya karar verdim. Hizmet kaliteniz oldukça iyi.

 • Hamza Koç
  21 saat önce

  Verdiğiniz hizmetin karşılığını umarım alıyorsunuzdur. Çünkü ben her yerde bedavadan reklamınızı yapıyorum.

 • Yiğit Taş
  21 saat önce

  İnstagram da tanınmak istiyorum. Bu yüzden izlenme sayımın artması için size başvurdum. Söylediğiniz gibi kısa sürede izlenme sayım arttı

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Gönderdiğimiz Tüm Takipçiler Gerçek Ve Organiktir.

Ödeme Alt Yapımızda PayTR Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.

Kesinlikle hayr.Türk Takipci, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir.

Türk Takipci, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi madur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek saglanacaktır.

3D Secure Güvenilir Ödeme Alt Yapısı Mevcuttur.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir.
Ücretsiz Instagram İzlenme Hilesi

Merak Edilenler

İnstagram günlük hayatta genç yaşlı fark etmeksizin kullanılan en popüler uygulamalar arasında yer alır. Bu uygulamayı kullanan kişiler, hesaplarıyla alakalı detaylara çok fazla dikkat ederler. Beğeni, yorum gibi detaylar, o hesap üzerinde etkileşim alınmasını sağlar. Bunun yanı sıra, izlenme de instagramın önemli özelliklerindendir. İnstagram ilk kullanıldığı zamanlarda sadece fotoğraf ya da video paylaşılırken, story izlenmesi de instagramın önemli özellikleri haline gelmiştir. Bu da instagram izlenme hilesi konusunun gündeme getirilmesini sağlamıştır.

İnstagram izlenme hilesi kullananlar, çok fazla avantaja bir arada sahip olabilirler. İzlenme hilesi o hesabın kullanıcılar tarafından daha fazla rağbet görmesine neden olur. Bu da hesap açısından çok olumludur. Beğeni ve takipçi olarak geri dönüşler alınabilir. İnstagram kullananların pek çoğu fazla kişi tarafından takip edilmek ve ilgi görmek ister. Bunun için kullanılan izlenme hilesi tam da bu amaca hizmet eder. Dolayısıyla izlenme hilesi satın alanların hesabının daha aktif durumda olduğu görülebilir. Önemli olan noktalardan bir tanesi, izlenme hilesinin çok iyi bir şekilde kullanılmasıdır. Bunun içinde düzenli olarak paylaşım yapılması gerekir. Bu paylaşımlar hesabın ön plana çıkışında yardımcı olur.

İnstagram İzlenme Hilesi Nasıl Yapılır?

İnstagram izlenme hilesini yapabilmek son derece pratiktir. Instagram İzlenme hilesi nasıl yapılır? Sorusunun yanıtı şu şekildedir;

 1. İlk olarak bu hizmeti sağlayan bir yer bulunması gerekir.
 2. Video izlenmesi alınması istenen videonun linki site içerisindeki alana yapıştırılır.
 3. İzlenme satın al butonuna basıldıktan sonra, satın alma işlemi sonlandırılabilir.

Bu işlemden sonra o kişinin hesabına izlenmeler kısa sürede gelir. Bu da farklı takipçiler tarafından takip edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra çok fazla ilgi gören videolar keşfet alanına da düşebilir. Keşfet alanı, instagram kullanıcılarının bulunmak istediği alanlardandır. Burası sayesinde, dünyanın bir ucundaki kişiler bile, kullanıcıların profillerini inceleyebilme imkânı bulur.

İnstagram izlenme hilesini tercih eden kullanıcılar çok fazla avantaja sahip olabilirler. İzlenme hilesi tam olarak hile olarak değil yöntem olarak anılmalıdır. Buradaki amaç bu yöntem kullanarak olumlu durumların oluşmasını sağlamaktır. Dolayısıyla hile olarak belirtmek gerekmez. İzlenme yöntemi ya da hilesi sayesinde kullanıcı hesaplarının Instagram takipçi satın al fırsatlarından yararlanmasına gerek olmadan takipçi sayısı artar. Ayrıca profilin tanınırlığı da artar.

Etkileşimin de arttığı çok kısa sürede görülebilir. Çünkü etkileşim, izlenme ve takiple birlikte ilerleyen durumlardır. Kullanıcılar izlenme hilesine gerek kalmaksızın, takipçilerini arttırabilirler. Fakat bu durumda ortaya daha kaliteli paylaşımlar çıkması gerekir. Aksi takdirde kullanıcı hesabının takipçisinde herhangi bir değişiklik olmaz. Kaliteli, özgün ve eşsiz eserler oluşturmak biraz zordur. Bu zorluklarla uğraşmak istemeyenler, Instagram beğeni hilesi ya da takipçi satın alma yollarına başvurabilir.

İnstagram İzlenme Hilesi Yapmak Güvenli Midir?

İnstagram İzlenme Hilesi Yapmak Güvenli Midir? Sorusunun yanıtına baktığımızda, evet güvenlidir.  İnstagram hilesi satın alma işlemleri son dönemde daha da popüler hale gelmiştir. Bu hizmeti veren çok fazla yer vardır. Buradan kullanıcılar bireysel hesapları için kullanıcı aldığı gibi, işletme hesapları da satın alabilir. İşletme hesapları ya da bireysel kullanıcılar aldıkları izlenme hileleri sayesinde, ivme yakalama şansı bulurlar. Kişisel hesaplar daha fazla kişi sayısına ulaşırlar. İşletme hesapları ise mal ya da hizmetleri daha kolay yoldan alıcıyla buluşturma imkanı bulabilir. Alınan izlenme hileleri, hesapta paylaşılan fotoğraf, video, hikaye paylaşımlarını da kapsar. Kullanıcıların ilgisi daha da artar. İnstagram kullanıcıların beğeni ya da takipçi sayısının yüksek olması çok önemli bir konudur.

İnstagram kullanıcılarının beğeni ya da izlenme sayısının yüksek olması için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Daha etkileyici paylaşımlarda bulunmak
 • Paylaşım yaparken doğru efekt ya da filtreleri kullanmak
 • Hashtag kullanımına dikkat etmek
 • Yorum yapan kullanıcılarla etkileşim kurmak
 • Paylaşım saatini iyi ayarlamak Instagram takipçilerinin artmasını sağlar.

Bunlara dikkat edildiği sürece hesabı daha fazla kişinin takip ettiği görülebilir. Kullanıcılar instagram kullanıcılarından muhakkak bu hususları beklerler. Eğer ki o kişi bunları sağlamıyorsa, başka alternatiflere bakabilirler. Ayrıca belli sürelerden sonra takipten bile çıkabilirler. Bunun olmaması içinde mutlaka uygun kalitede paylaşımların uygun şekillerde yapılması gerekir.

İnstagram İzlenme Hilesi satın Almak

İnstagram izlenme hilesi satın almak için çok fazla seçenek vardır. Fakat bu hizmeti herkes güvenilir bir şekilde alabilmek için detaylı araştırmalar yapmak zorundadır. Bu araştırmalarda mutlaka doğru yerlerin bulunmasını sağlar. İzlenme hilesinin satıldığı yerlerde mutlaka paketlerin tamamı incelenmelidir. Bu yerlerde birden fazla paket seçeneği vardır. Bu paketlerde de hangi özelliklerde izlenme olacağı belirtilir. Kaybolmayan türden olan izlenme hileleri daha avantajlıdır. İzlenmelerin kaybolması gerçek kullanıcıların güveninin sarsılmasına neden olabilir. Bunun için kalıcı ya da devamlı tekrarlayan paketlerin alınması gerekir. Bu şekilde diğer kullanıcıların kafasında soru işareti oluşması engellenir. Ayrıca hesapların sahte olabileceği düşüncesinin de önüne geçilebilir. İzlenme hilesi şifreli ya da şifresiz olarak satılabilir. İsteğe göre tercih yapılabilir.

İzlenme paketlerinin oluşturulmasının nedeni, kullanıcıların bütçelerine göre seçim yapabilmesini sağlamaktır. Bazı kişiler çok fazla kullanıcıya ulaşabilmek için yüksek bütçelerde harcamalar yapabilir. Bazıları ise sadece ufak çaplı bir izlenme hilesi ister. Buna uygun olan paketler incelendikten sonra ödeme yöntemi kullanılarak hizmet alınmaya başlanabilir. Satın alma işleminden kısa bir süre sonra kullanılmaya başlanabilir. Bazı sitelerin satış temsilcileri bu konuda çok hassastırlar. Satın alma işlemi yapıldıktan hemen sonra izlenmeyi aktif hale getirebilirler. Kullanıcılar bu hizmetten sonra aynı gün içerisinde yeni ve gerçek takipçiler kazanmaya başlayabilirler. En azından çok az bütçeli bir paket alınarak da olsa, bu hizmet denenebilir. Hizmetin dezavantajı yok denecek kadar azdır.

İnstagram İzlenme Hilesi İle Takipçi Arttırmak

İnstagram izlenme hilesi kullanmak isteyen kullanıcıların bu isteklerinin temelinin altında, takipçilerini arttırabilmek vardır. Takipçi arttırmak isteyenler izlenme hilesiyle hesaplarının görülebilir olmasını sağlar. Normal yollarla bu biraz uzun sürse de, instagram izlenme hilesi satın almak bu işlemi hızlandırır. Bununla birlikte kullanıcılar sadece izlenme hilesi değil farklı yolları da deneyebilirler. Takipçiler bu şekilde de arttırılabilir. Bu hizmet instagram kullanıcıları tarafından her zaman kullanılır. Her sene farklı fiyatlar ortaya çıkar. İnstagram üzerinde dikkat çekmek isteyenler gerekli fiyat incelemesini yaptıktan sonra paketlerinin alabilirler. Almış oldukları paketler için bazı süreler belirlenmiştir. Bu sürelerde fiyatın değişmesinde etkilidir. İnstagram izlenme paketlerini satın almadan önce mutlaka incelenmesi gerekir. Buna göre alınacak olan hizmet konusunda daha doğru bir karar verilebilir.

İnstagram izlenme hilesi satın almak isteyenler ödeme kolaylığı açısından mobil ödemeyi tercih edebilirler. Mobil ödeme işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesini sağlar. Kart ile yapılan işlemlerde kart bilgileri girilmesi gerekirken, mobil ödemede böyle bir durum söz konusu değildir. Kolayca yapılan ödeme sonrasında izlenme paketi satın alınabilir.

Genç ya da yaşlı fark etmeden, çok fazla kişi instagram ’da fenomen olmak isteyebilir. Fenomenlik doğal yollarla gelmiyorsa, izlenme hilesi tercih edilebilir. İzlenme hilesi için çok fazla çaba sarf edilmesine gerek yoktur. Sadece hizmeti alacak olan kullanıcının paketine karar vermesi gerekir. Sonrasında izlenme hilesi kullanılmaya başlayabilir.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabnıza gerçek takipçi ihtiyac gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.