Ücretsiz Facebook Video İndir

Ücretsiz Facebook Video İndir

Ortalama: 5/5 868 Değerlendirme
YORUM YAP
Puanlayın
 • Kerem Altın
  1 saat önce

  Facebook da çok fazla zaman geçiren biriyim. Kısa videoları izlemek ve arkadaşlarımla paylaşmayı seviyorum. Fakat bazı arkadaşlarım sosyal medyayı kullanmıyor ve onlara göndermek için Facebook video indirme nasıl olur diye araştırmaya başladım. Karşıma siz çıktınız. İyi ki de çıktınız. Teşekkür ederim.

 • Yasemin Yürük
  1 saat önce

  Facebook video indirme programlarını indirmek için her siteden yardım almaya çalıştım. Fakat söyledikleri gibi her adımı yaptığım halde bir sonuç alamadım. Siteden yardım almak istediğimde ise müşteri temsilcilerinden yardım alamadım. Bir arkadaşımın vesilesi ile bu siteye girdim. Söylediğiniz her adımı takip ettim ve kaliteli Facebook video indirme işlemlerini artık yapabiliyorum. Desteğiniz için teşekkür ederim.

 • Melike Karlı
  2 saat önce

  Bu sizden aldığım üçüncü başarılı hizmet. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim. Daha önce internette işini sizin kadar ciddiye alarak yapan bir site görmedim. Facebook video indirme hizmetiniz ile sizinle tanışmış oldum. İyi ki de tanıştım. Diğer hizmetlerinizden de yararlanmak için iletişime geçeceğim. Çok teşekkür ederim.

 • Can Yılmaz
  3 saat önce

  Farklı yöntemler deneyerek sonuç alamadığım Facebook video indirme işlemini makalede ki adımları izleyerek gerçekleştirdim. Gerçekten kaliteli bir site olarak kullanıcının güvenliğini düşünerek ve tam açıklamalı şekilde hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

 • Arda Koşucu
  4 saat önce

  Sizden daha öncede hizmet almıştım. Aklıma takılan sorulara hızlı yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Siteniz çok bilgilendirici ve yararlı. Facebook video indirme hizmetiniz sayesinde ben ve bir çok arkadaşım artık kolay şekilde videoları indirebiliyoruz. Bu nedenle sizlere teşekkür etmek istedim. Önce verdiğiniz hizmet için sonra insanlara olan saygınız için.

 • Enver Kaba
  8 saat önce

  Bu siteye ne desem az kalır. Sosyal medyada fenomen olmaya çalışan biriyim. Farklı içerikleri indirerek geliştirmeye ve daha fazla üretmeye çalışıyorum. Bilindik sitelerden kat ve kat daha iyi bir hizmet veriyorsunuz. Bu nedenle yorum yazma ihtiyacı duydum. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim.

 • Murat Hacıoğlu
  12 saat önce

  Siteye şans eseri giriş yaptım. İnternetten Facebook video indirme programları ararken denk geldim. Hizmet verdiğiniz yazınızda yazan adımları takip ederek işlemi denemek istedim. Sayenizde ilk deneme de başarılı oldum. Artık bende istediğim zaman video indirebiliyorum. Hizmeti almak isteyen kişiler için bir uyarım olacak: adımları tek tek takip ederseniz hizmet başarılı oluyor. Bilginize. Siteye ve ekibine desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

 • Yaşar Solak
  13 saat önce

  Sitenizi keşfettiğimden beri bütün sosyal medya işlemlerimi buradan hallediyorum. Sorunsuz hizmet verdiğiniz ve diğer sitelerde olduğu gibi beni mağdur etmediğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Bahar Seven
  19 saat önce

  Bir çok sitenin içeriğini okuyarak video indirme işlemi yapmaya çalıştım. Ama ya söyledikleri programlar çalışmadı ya da yönlendirmelerinden sonuç alamadım. Bu site sayesinde istediğim her videoyu saniyeler içinde telefonuma indirebiliyorum. Ve bu sayede istediğim zaman internetim gitmeden videoları izleyebiliyorum. Emeğinize sağlık.

 • Aykut Yürür
  20 saat önce

  Sizin verdiğiniz hizmet tek kelime ile mü kem mel! Sürekli Facebook video indirme programlarını kullanıyorum fakat belli bir zaman sonra sorun yaşamaya başlıyorum. Sizi denemek istedim ama sonucun yine hüsran olacağını düşünüyordum. İki aydır sizden aldığım hizmet sorunsuz çalışıyor ve sorun yaşatacak gibi de gözükmüyor. Bu nedenle yorum yapma gereği hissettim. Teşekkürler.

 • Alya Ada
  22 saat önce

  Facebook video indirme hizmetinizden bende yararlandım. Söylediğiniz ve yönlendirdiğiniz gibi işlem adımlarına dikkat ettim. Bu sayede artık bende sitenizin fanı olan insanlardan biriyim. Başarılarınızın devamını dilerim. Sosyal medya platformlarında verdiğiniz diğer hizmetler için de destek alacağım. İyi ki size denk gelmişim.

 • Merve Cantaş
  22 saat önce

  Facebook video indir hizmetini sizden alarak ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Yazınızın içeriği ve desteğiniz sayesinde artık full HD videoları indirebiliyorum. Bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Verdiğiniz güven nedeniyle diğer hizmetlerinizi de kullanmaya başladım. Siz harikasınız!

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Gönderdiğimiz Tüm Takipçiler Gerçek Ve Organiktir.

Ödeme Alt Yapımızda PayTR Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.

Kesinlikle hayr.Türk Takipci, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir.

Türk Takipci, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi madur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek saglanacaktır.

3D Secure Güvenilir Ödeme Alt Yapısı Mevcuttur.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir.
Ücretsiz Facebook Video İndir

Merak Edilenler

İnternette artık zamanımızın çoğunu sosyal medyada geçiriyoruz. Sosyal medyada bu kadar aktifken karşılaştığımız ve beğendiğimiz birçok içerik olabilir. Bu içerikleri indirmek ve cihazımıza kaydetmek istiyor olabiliriz. Bu durumda çeşitli yöntemler ile indirme yapmak mümkün. Fotoğraflar direkt olarak Facebook uygulaması üzerinden indirilebiliyor. Ancak videolar için bu mümkün değil. Facebook video indir adımlarını takip ederek farklı uygulamalar ile indirme yapılabilir. Bu yöntemler değişmekle beraber birbirine benzemektedir. Kimi zaman bir uygulama kimi zaman ise farklı bir web sitesi ile indirmek seçeneğiniz olabilir. Her iki yöntem de hızlı ve etkili indirme sağlar. Siz de yazımızın ilerleyen bölümlerinde bu indirme işleminin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Facebook Üzerinden Video İndirme Mümkün mü?

Facebook video indir işlemi Facebook uygulaması üzerinden mümkün değildir. Bunun yerine farklı uygulamalar kullanarak indirme işlemi yapılabilmektedir. Uygulamalar aracılığı ile indirme yapabilmek için bahsedeceğimiz adımları takip edebilirsiniz. Bu adımlar ile kısa süre içinde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Facebook üzerinden yapacağınız indirme işlemleri için mobil uygulamaları kullanmanız halinde gayet hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Ancak web tarayıcısı üzerinden de indirme yapmak mümkündür. Ayrıca tarayıcıya kurulan bazı eklentiler de indirme işlemine izin verebilmektedir. Bunlar içinden dilediğinizi seçerek indirme işlemlerine başlayabilirsiniz.

Facebook Video İndirme Nasıl Yapılır?

Eğer Facebook video indir işlemini mobil uygulama ile yapacaksanız farklı birçok yol ile karşılaşabilirsiniz. Bunlardan ilki giriş yapıp kaydedilenlerden indirme yöntemidir. Bu şekilde indirme yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • İndirmek istediğiniz videoyu Facebook uygulaması üzerinden açın.
 • Üç noktaya tıklayarak kaydet seçeneğini işaretleyin.
 • Sonrasında bu video kaydedilenler bölümüne gelecektir.
 • Sonraki aşamada uygulama marketlerine girin.
 • "Facebook Video İzlenme" video indiricisi yazarak arama yapın.
 • Bu uygulamalardan birisini cihazınıza kaydedin.
 • Sonrasında ise uygulamaya girerek Facebook hesabınıza giriş yapın.
 • Uygulama ekranında normal Facebook uygulamasının ara yüzü karşınıza çıkacaktır.
 • Buradan kaydedilenler bölümüne ulaşın.
 • Kaydedilenler bölümünden videonuzu bulun ve üzerine tıklayın.
 • Play sembolüne bastığınızda video indirme ile alakalı seçenekler çıkacaktır.
 • Kalite seçimi yaptıktan sonra indir butonuna basın.

Bu aşamaları takip ederek hızlı bir şekilde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Yine mobil uygulama ile indirme yapmak için farklı bir yöntem daha mevcuttur. Bu tarz uygulamalar da sıklıkla uygulama marketlerinde karşınıza çıkabilir. Bu uygulamalar link ile indirme yapmaktadır. Yapmanız gereken adımlar şu şekilde sıralanabilir:

 1. Uygulamayı indirin.
 2. Facebook uygulaması üzerinden videoya ulaşın.
 3. Videonun üstündeki üç noktaya tıklayarak bağlantıyı kopyala seçeneğini işaretleyin.
 4. Sonrasında bu bağlantıyı indirdiğiniz uygulamada ilgili alana yapıştırın.
 5. İndir butonuna basın.
 6. Kalite seçimi yapın. Bu aşamadan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

Siz de bahsettiğimiz bu adımlar ile cep telefonunuza videoları kolayca indirebilirsiniz. Kısa süre içinde depolama alanınızdaki videoyu izlemeye başlayabilirsiniz.

Web Tarayıcısı ile Facebook Video İndir Aşamaları

Eğer indirme işlemini web siteleri aracılığı ile yapacaksanız bu durumda Facebook video indir aramasını Google arama motorunda yapmanız gerekir. Buradan ilgili sitelere ulaşarak ve bahsedeceğimiz adımları takip ederek indirmeyi tamamlayabilirsiniz. Bu adımlar şu şekilde sıralanabilir:

 • İlk olarak indirmek istediğiniz videoyu açın.
 • Bu videonun bağlantısını kopyalayın.
 • Sonraki aşamada bağlantıyı uygun yerlere yapıştırmanız gerekecektir.
 • İlgili web sitesine girin ve bağlantıyı yapıştırın.
 • İndir butonuna tıklayın ve robot testinden geçin.
 • Sonrasında ise indirme işlemi başlayacaktır.

Siz de bu adımları takip ederek kısa süre içinde indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Video cihazınıza kaydedilecektir. Bu işlemin ardından cihazınızın indirilenler klasöründen videoya ulaşabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden indirme yapacaklar için çeşitli eklentiler mevcuttur. Tarayıcınıza uygun eklentiyi kurarak da indirme yapabilirsiniz. Bu eklentiler link kopyalamayı gerektirmez. Direkt olarak indirme yapabilmenize olanak tanır. Siz de bu eklentilerden tarayıcınıza uygun olanı indirebilirsiniz. Chrome, Opera ve Brave için özel eklentiler mevcuttur.

Facebook Uygulama Olmadan Video İndirmek

Eğer Facebook video indir işlemini uygulama olmadan yapmak istiyorsanız bu durumda bahsettiğimiz web tarayıcısı yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu yöntem ile yapılan indirmeler biraz zaman alıcı olabilir. Uygulamalar ile daha hızlı indirme yapılabilmektedir. Özellikle tarayıcı eklentileri saniyeler içinde işlem yapılmasına olanak tanır. Web tarayıcısı yerine uygulamaları ve eklentileri tercih edebilirsiniz. Ancak uygulama olmadan anında bir tane bile olsa içerik indirmek istiyorsanız web sitelerini tercih etmeniz önemli. Bu web siteleri indirme işlemini uygulama olmadan gerçekleştirmektedir. Ancak SSL sertifikası olan siteleri tercih etmeniz güvenliğiniz için önemlidir. Eğer SSL sertifikası olmayan siteleri kullanırsanız bu durumda ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Cihazınıza virüs bulaşabilir veya çeşitli bilgi çalınma durumları yaşanabilir. Bu gibi durumları yaşamamak adına siz de SSL sertifikalı siteleri seçebilirsiniz.

Facebook Video İndir Uygulamaları Güvenli mi?

Eğer uygulamanın güvenli olup olmadığını anlamak istiyorsanız yorumları ve yapımcı şirketlerini inceleyebilirsiniz. Olumsuz yorumları listele diyerek uygulama marketlerinden uygulama güvenliğini anlayabilirsiniz. Özellikle yorumlarda sıklıkla hesabımın şifresi değişti, istemediğim sayfaları takip etmeye başladım gibi yorumları görüyorsanız bu uygulama güvenli değildir. Ayrıca daha yeni çıkmış veya olumsuz bir geçmişi olan uygulama yapımcılarına da titiz şekilde yaklaşmak gerekir. Uygulama seçerken puanları yüksek olan uygulamaları indirmeniz ve yorumları olumlu olan uygulamaları tercih etmeniz önem taşımaktadır. Bu yorumların tamamı benzer kalıplarda ise bu uygulamalardan da uzak durmalısınız.

Facebook Video İndir İşlemi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir?

İndirme işleminin süresi kullandığınız uygulamaya ve internet hızınıza göre değişiklik gösterebilir. Bazı uygulamalar ücretsiz kullanıcıların indirme hızını kısıtlar. Bu ise özellikle büyük videoların yavaş inmesine yol açar. Ancak özellikle ücretsiz ve yüksek hız sunan programlar ile çok hızlı şekilde indirme yapabilirsiniz. Facebook video indir işlemi yüksek internet hızına sahipseniz yine hızlı gerçekleşecektir. Herhangi bir kısıtlama olmayan site ve uygulamalarda internet hızınıza göre değişiklikler ortaya çıkabilir. Bu yüzden internet hızınızı kontrol etmeniz önem taşıyor.

Facebook Video İndir Uygulamalarını Kullanırken Bunlara Dikkat!

Bazı uygulamalar şifre istemektedir. Bazıları ise şifre istememektedir. Şifre istemeyen uygulamalar hesap bilgilerinizi çalamaz. Ancak bazı güvenlik önlemi almayan siteler farklı bilgilerinizin korsanların eline geçmesine yol açabilir. Siz de Facebook video indir işlemi yapacaksanız bu anlamda bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Bu detaylara dikkat ederek güvenli şekilde video indirme yapabilirsiniz. Siz de bir an önce indirme işlemlerine başlamak için şu detaylara dikkat etmelisiniz:

 • Uygulama eğer şifre istiyorsa mutlaka yapımcılarını kontrol edin. Olumsuz yorum almış yapımcılardan uzak durum.
 • Uygulama yorumlarını inceleyin. Özellikle şifre değişimi ile ilgili yorum almış uygulamaları kullanmayın.
 • Eğer uygulama kullanmadan indirme yapacaksanız sitenin SSL sertifikası olmasına dikkat edin.
 • SSL sertifikası olmayan sitelerden uzak durun. Bu siteler bilgilerinizin çalınmasına yol açabilir.
 • Uygulama marketlerinden bu uygulamaları temin etmeye özen gösterin. Eğer uygulamayı farklı platformlardan APK olarak indirirseniz bu durumda cihazınıza virüs bulaşabilir. Bu durumu yaşamamak adına marketleri tercih edin.
 • İndirme aşamalarını takip ettiğiniz halde indirme gerçekleşmiyor ise uygulamanın indirme izinlerini ve depolama izinlerini açtığınızdan emin olun.
 • Eğer indirme işlemi tarayıcı üzerinden yapılacak ise tarayıcının indirme iznini aktif hale getirin.

Siz de bunlara dikkat ederek kısa süre içinde indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabnıza gerçek takipçi ihtiyac gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.