Ücretsiz Facebook Takipçi Hilesi

Ücretsiz Facebook Takipçi Hilesi

Ortalama: 5/5 1054 Değerlendirme
Maks 1000
YORUM YAP
Puanlayın
 • Fidan Maden
  1 saat önce

  Hizmeti kullanırken söylenen sayıda takipçinin geleceğini düşünmüyordum. Fakat bir kaç saat içinde dediğiniz takipçi sayısına ulaştım.

 • Narin Emre
  5 saat önce

  Facebook takipçi sayımı yükseltmek için sizi denedim. Olur mu olmaz mı bilmiyordum. Ama artık binlerce takipçim var. Teşekkürler.

 • Serdar Baydök
  5 saat önce

  Verdiğiniz hizmet için helal olsun. Sahte sitelerden bıkmıştık. Sayenizde site arama derdinden kurtuldum, bütün sosyal medya hizmetleri için sizi kullanıyorum.

 • Çiğdem Işık
  6 saat önce

  Facebook takipçi sayımın artması için farklı sitelerden de yardım aldım. Belli bir süre geçince takipçi sayısı azalıyordu. Şu an sizin hizmetinizde böyle bir durumla karşılaşmadım. Sağolun.

 • Arzu Kahraman
  7 saat önce

  Bütün arkadaşlarıma sizi anlatıyorum. Hizmetlerinizi kullanıpta memnun kalmayan tek bir yakınım yok. Teşekkür ederiz.

 • Erhan Yüce
  8 saat önce

  İnandırıcı olmasa da kullanıcı yorumlarını okuyarak Facebook takipçi hizmetini aldım. Sorunsuz olarak çalışıyor. Bu nedenle yorum yapmak istedim. Teşekkürler.

 • Onur Saydamer
  12 saat önce

  Arkadaşlar Facebook takipçi hizmetini alırken adım adım yardım ettiler. Siteye on puan veriyorum. Tavsiye ederim.

 • Filiz Bektaş
  13 saat önce

  Kullanımı kolay ve sorunsuz bir site. Facebook takipçi hizmetini kullandım sürekli de kullanıyorum. Şimdilik sorunsuz çalışıyor.

 • Medine Negiz
  13 saat önce

  Facebook kullanan az kişiden biri olsam da takipçi sayımın artmasını istiyordum. Güvenilir site olarak karşıma çıktınız. Yorum yaparak destek olmak istedim. Teşekkürler.

 • Merve Çiçek
  14 saat önce

  Facebook takipçi sayım çoğalması için neler yaptım zaman kaybıymış sizinle karşılaşınca fark ettim.

 • Hamza Günaydın
  15 saat önce

  Sevgilim ile ortak Facebook hesabımız için takipçi hizmetinizi aldık. Takipçi sayımızın hızla arttı. İkimiz adına teşekkür ederim.

 • Mustafa Hulusi
  17 saat önce

  Facebook takipçi sayımı sizinle birlikte arttırdım. Artık daha fazla kişi profilime giriyor seviniyorum.

Sık Sorulan Sorular

Müşterilerimizin Sıkça Sorduğu Sorular

Gönderdiğimiz Tüm Takipçiler Gerçek Ve Organiktir.

Ödeme Alt Yapımızda PayTR Güvenli Ödeme Sistemi Kullanılmaktadır.

Kesinlikle hayr.Türk Takipci, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir.

Türk Takipci, alanında Türkiye’nin ilk ve yasal kurumsal sosyal medya hizmetleri sunan firmasıdır. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi madur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Satış öncesi desteğimiz kadar satış sonrası desteğimizi de önemseriz. Bu bağlamda, iletişim kısmından satış sonrası destek talebi oluşturmanız durumunda, ilave destek saglanacaktır.

3D Secure Güvenilir Ödeme Alt Yapısı Mevcuttur.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.

Sistemlerimizden gerçekleştirdiğiniz her işlem otomatik olarak anlık E-Fatura haline getirilir. Sizlere ulaşması 24-48 saat sürebilir.
Ücretsiz Facebook Takipçi Hilesi

Merak Edilenler

Türkiye de oldukça fazla kullanıcıya sahip olan Facebook platformunda takip edilmek oldukça önemlidir. Facebook devamlı kendini yenileyen ve bütün toplumsal platformlara karşın varlığını sürdüren dünya çapında kesime sahip bir toplumsal medya platformudur. Dolayısıyla Facebook kullanıcılarının bu alanda devamlı yeni takipçilere ihtiyacı olur. Facebook takipçi hilesi nedir? Facebook üzerindeki kişisel hesapların veya şirket hesaplarının takipçi miktarlarını çoğaltmak için yapılan işlemlere takipçi arttırmak ya da Facebook takipçi hilesi denmektedir. Şu sıralarda çok popüler olan takipçi hilesi sosyal medya kullanımın artmasıyla daha da artış göstermektedir. Böylece Facebook üstünden kendisini aktarmaya, ifade etmeye çabalayan kişiler veya markalar, oldukça fazla sayıda kullanıcıyla etkileşim içine girerek bilinilirliğini arttırmaktadır.

Facebook takipçi hilesi nasıl yapılır? Sorusu doğal yollarla yeterince takipçi bulamayan kullanıcıların aklından geçen sorudur. Cevabı şu zamanlarda çok basittir. Bu işi yapan onlarca site bulunmaktadır ama hangisi güvenilir iyi araştırmak gerekmektedir. Çünkü organik takipçi kullanılması olmazsa olmazdır. Sistem içinde bir havuz oluşturup birbirini takip eden organik kullanıcılar çerçevesinde çalışılmaktadır. Bu sayede de güvenlik sistemlerine takılmadan ve sağlıklı bir şekilde takipçi artışını sağlamaktadırlar.

Facebook Takipçi Hilesi Nedir?

Facebook’ta takipçi hilesi ile takipçi elde etmenin size herhangi bir zararı olmayacaktır. Tabi ki organik takipçileri bulmanın çok fazla faydası vardır. Hile satın almanız takipçilerin sizleri fark etmesine ve sonrasında ise daha çok kişiye sahip olduğunuz takipçi listeniz olmasını sağlayacaktır. İnsanların görmedikleri bir paylaşımı beğenmeleri veya yorumlamalarını beklemek yanlış olur. Diğer insanlara ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için Facebook takipçi hilesi kullanılabilir.

Facebook takipçi hilesi nedir? Bu soruyu cevaplamadan önce doğal yollarla nasıl Facebook’ta takipçi sayınızı arttırırsınız onu inceleyelim ardından da Facebook takipçi hilesi ile nasıl elde edersiniz onu inceleyelim.

Facebook sayfasında paylaşımların çok sayıda kişi tarafından beğenilmesi ve oldukça fazla takipçi tarafından takip edilmesi sayfa sahibine pek çok yarar sağlayacaktır. Bu sebepledir ki Facebook kullanıcı takipçi arttırma konusunda belirli çalışmalar yapmak zorundadır. Bunların belli başlıcalarını inceleyecek olursak;

 • Yarışmalar her vakit insanların dikkatini çeker. Bu nedenle kullananların ​ilgisini çekebilecek yarışmalar düzenlenerek mükâfat sistemine başvurulabilir
 • Diğer sosyal medya hesaplarında ya da bloglarda Facebook hesap linki paylaşılmalı.
 • Facebook açılış sayfanız ilgi çekici ve dikkatleri üzerine toplayacak şekilde dizayn edilmeli. Gerekirse karşılama videosu konulmalı.
 • Markaların müşterilerine yolladığı maillerde Facebook linki paylaşılması etkili olacaktır.
 • Markanın web sitesinde ya da blog sitesinde ‘Facebook’ta bizi takip edin’’ notunu kullanabilirsiniz.
 • Tanıtıcı paylaşımların abartılı olmaması, uzun ve sıkıcı olmamasına dikkat edilmelidir. Bu nedenle bile pek çok takipçinin takip ettiği sayfayı takip etmekten vazgeçtiği aşikârdır.
 • Takipçilerle sıklıkla iletişim halinde olunmalıdır. Bu süreçte sorular sorulması ya da anketler hazırlanması olumlu yönde sonuçlar verecektir.

Facebook takipçi hilesi ile takipçi elde etmek normal ve doğal yollara göre elbette daha kolay ve çok daha kısa süreçte olacaktır. Çeşitli firmaların takipçi paketlerini satın alarak veya pek çok sitede olan görevleri yerine getirerek elde edilen kredilerle ücretsiz olarak takipçi kasabilirsiniz.

Facebook Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebook sayfanızı şahsi yahut her insana aleni olarak paylaşmak için kullanabilirsiniz. Bunların dışında işletme hesabı olarak ve sayfalar açarak da paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. Facebook sayfası açtığınızda birçok şahıs tarafınca takip edilerek firmanızı tanıtabilir yahut paylaşımlarınızı sunabilirsiniz.

Facebook takipçi hilesi nasıl yapılır? Facebook sayfanıza takipçi kasmak için pek çok firmanın içinden düzgün ve profesyonel çalışanını seçerek takipçi satın alabilirsiniz. Takipçilerin organik olması elbette çok daha değerlidir. Lakin bot da olsa zaten bir süre hesabınızda duracağı için bu süre içinde hesabınızda takipçi sayısının artışıyla normal kullanıcıların da sayfanıza ilgisi artacaktır. Âmâ organik olmayan veya bot olarak atılan takipçilerde bir süre sonra paylaşım olmamasından dolayı kapatılmalar olacaktır ve dolayısıyla da takipçi sayınızda azalmalar gözükecektir yüzden organik takipçi satan siteleri bulmanız önemlidir.

Takipçi kasmak özellikle yeni kullanıcılar için çok önemlidir. Sosyal medyada beğeni sayısının çok olması veya takipçi sayınızın çok olmasının bir nevi bulaşıcı etkisi olmaktadır. İnsanların ilgisini beğenisi ve takipçisi çok kişiler veya ticari firmalar dikkat çekmektedir. Dolayısıyla takipçi sayınızı arttırmak için ya doğal yöntemleri kullanmalısınız yada takipçi hilesini kullanarak takipçi sayınızı arttırmalısınız.

Facebook Takipçi Hilesinin Beğeni, Yorum ve Paylaşımlara Etkisi Nelerdir?

Facebook takipçi hilesinin beğeni, yorum ve paylaşıma etkisi nelerdir? Facebook’ta takipçi kastığınız zaman sayfanız hareketlenecektir. Takipçiler mutlaka yeni takipçilerin gelmesine de etken olacaktır. Bu sebeptendir ki takipçi sayınızdaki artış mutlaka beğeni, yorum ve paylaşım sayılarını da etkileyecektir. Takipçi sayınız arttığında sayfanızdan alacağınız verim de artacak bu da diğer etkenlerin de artış göstermesini sağlayacaktır.

Facebook takipçi hilesinin yanında özellikle eğer yorum ve beğeni paketlerinden de satın alırsanız sayfanız muhteşem bir hızla yükselişe geçecektir. Bu noktada da yine dikkat edilmesi gereken her şeyin doğal gözükmesidir. Örneğin 10 bin takipçiniz varken 60 beğeni alıyorsanız bu filtreye takılacaktır veya 5 bin takipçiniz varken 20-30 gibi çok az yorum alıyorsanız bu yine Facebook güvenlik filtrelerine takılacaktır. Bu noktada yapmanız gereken yine hesabınızın organik gözükmesini sağlamaktır. Bunu yaparken de adil oran dengesini gözetmek için sadece bir pakete yoğunlaşmamak birden fazla paketle hem takipçi sayınızı arttırırken hem de beğeni ve yorum sayınızı da arttırmalısınız.

Her sayfanızın fazla kişi tarafından görülmesi ve bu görülmelerin karşılığı olarak yorum sayınızdaki artış ve sizin onlara cevap vermeniz sonucunda sayfanızda çok etkili bir takipçi sayısına ulaşabilir. Paylaşımlarda yorumun etkisi tartışılmaz derecede önemlidir. Olumlu ve olumsuz yorum sayısı çok ama çok önemli değildir. Yorum yapanların listelerindeki kişilerin sizi fark etmesi önemlidir. Ve sizin de yorumlara cevap vererek etkileşimi karşılıklı hale getirmeniz diğer kullanıcıları etkileyecektir.

Facebook takipçi sayısı kasarak arttırmak tüm gönderilerinizin daha fazla paylaşım almasına sebep olur. Takipçi sayınızın fazlalığı paylaşımlarınızı arttırmanıza ve bu paylaşımlarında beğenilmesi, yorumlanması hatta yeniden paylaşılmasını da etkileyecektir. Facebook paylaşımları diğer sosyal medya mecralarına direk mesaj yoluyla paylaşılabilmektedir. Bu da paylaşımlarınızı çok yoğun ve hızlı şekilde yayılmasını sağlayacaktır.

Facebook Takipçi Hilesinin Diğer Sosyal Medya Hesaplarına Etkisi Nelerdir?

Facebook takipçi hilesinin diğer sosyal medya hesaplarına etkisi nelerdir? Facebook hesaplarınızın takipçi sayısı, beğeni ve yorum sayısının çokluğu ne kadar kişi tarafından paylaşıldığını etkileyecektir .Bu olumlu paylaşımlar ve takipçi sayınızdaki artış sizi diğer sosyal medya platformlarında da takip etmelerine sebep olacaktır. Güncel hayatta insanlar birden fazla sosyal medya platformu kullanmaktadır. Sıklıkla Facebook kullanmakta olan kullanıcılar ise beğendikleri kişilerin veya firmaların paylaşımlarını takip etmek isterler.

Tüm gönderilerinizin sıklıkla görülmesi ve haber akışında yer almak istiyorsanız takipçi sayınızı arttırmanız gerekmektedir. Bunu sağlamak çokça kolay bir şey değildir. Sadece tanıdıklarınızla hareket etmeniz halinde bu size çok az miktarda bir takipçi sayısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Bir noktaya gelebilmek için sizin daha çok takipçiye, beğeniye, yoruma ve paylaşıma ihtiyacınız olacaktır. Hele de işletmeniz veya ticari bir firmanız varsa bu dediklerimizi sağlamanız mutlak kesinlik gerektirmektedir.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabnıza gerçek takipçi ihtiyac gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.

3 Dakika Önce